.


Prodej Marine příslušenství


Echoloty


Společnost Lowrance je lídrem v oblasti námořní elektroniky od doby, kdy v roce 1957 vynalezla první sonarové zařízení pro spotřebitele - "The Little Green Box". V následujících letech se Lowrance nikdy nezakolísal od svého účelu posunout hranice inovativního výkonu a pomoci rybářům najít a chytit více ryb.

Sonary značky Lowrence výborně komunikují s elektromotory Motorguide i jinými značkami a díky své široké nabídce vyhoví opravdu každému rybáři.

Nabídku této značky si můžete prohlédnout na stránkách výrobce a v nejbližších dnech ji najdete i na našem e-shopu. Pokud chcete pomoci s výběrem určitě nás můžete kontaktovat.


Lodní kosmetika


Značka Star brite® nabízí celosvětově přípravky vyrobené z nejlepších surovin dle nejnovějších technologií pro čištění a údržbu lodí, karavanů, zahradního nábytku, bazénů, motorů včetně motorových olejů a aditiva do nafty a benzínu společně s kvalitním čisticím příslušenstvím.

Široký sortiment zaručuje, že pro své potřeby vždy naleznete vhodný produkt. Značka nabící čisticí a konzervační prostředky na lodě jako jsou lodní šampón, čistič trupu, lodní vosky a leštěnky, přípravky proti plísním, odstraňovače rzi, odvlhčovače, čističe vinylu i produkty pro čištění interiérů lodí i karavanů. Nabídku doplňují prémiové týkové oleje určené pro paluby, terasy a zahradní nábytek a v neposlední řadě motorové oleje i prémiová aditiva do nafty a benzínu Star tron.

Většina přípravků je ekologicky šetrná a biologicky rozložitelná. Aby mohly produkty nést značku Star brite®, prochází přísným testováním. Můžete si být jistí, že pokud zvolíte výrobek značky Star brite®, dostanete přípravek nejvyšší kvality.

Produkty této značky používáme i v rámci našeho servisu, proto Vám rádi poradíme na základě vlastní zkušenosti, jaký z nich by pro Vás byl nejvhodnější

Další příslušenství a náhradní díly


Dodáváme náhradní díly a doplňky jak ke všem námi nabízeným lodím a motorům, tak také univerzální příslušenství, záchranné prostředky a další vybavení nezbytné k pobytu na lodi. Naši stálou nabídku, kterou neustále zvyšujeme můžete nají na našem e-shopu, případně nás kontaktuje.