. .

Motorové čluny BELLA


Společnost Bella Boats vytvořila řadu inovativní řešení a vyrábí motorové čluny s bezpečnou, ale dynamickou manipulací na vnitrozemských vodách i na moři. Všechny motorové čluny BELLA jsou navrženy tak, aby posílily důvěru kapitána a zlepšily pohodlí cestujících. S čluny Bella Boats je plavba zábavná a skutečně bezpečná. Jejich provedení vyzařuje luxus a pohodlí, vycházející z nekompromisních dovedností v oblasti stavby lodí a nordického designu. Každý detail má funkci, která zlepšuje použitelnost a vlastnosti lodi. Tyto detaily byly vyrobeny z nejlepších materiálů a byly navrženy s ohledem na potřeby uživatele lodi. 

Luxus a pohodlí, vycházející z nekompromisních dovedností v oblasti stavby lodí a nordického designu, to je BELLA BOATS. 

Každý detail má funkci, která zlepšuje použitelnost a vlastnosti lodi.  

Ať už Váš vysněný den u vody zahrnuje rybolov, plavání, vodní lyžování nebo jen relaxaci a příjemně strávený čas s přáteli a rodinou, BELLA vždy má loď, aby Vám takový sen splnila. 


Kontaktujte nás, rádi vyslechneme Vaše představy, zodpovíme dotazy a pokusíme se najít takové řešení, které Vám plně vyhovovat.