.


Prodej lodních motorů


AKCE:

Ke všem zakoupeným lodním motorům do 31. března 2024, obdrží zákazník první 2 garanční prohlídky ZDARMA.

Přinášíme Vám nabídku lodních motorů. jejichž prodeji a servisu se věnujeme již po řadu let. Pokud sháníte lodní motor jsme pro vás správná volba. Jako prodejci značek MERCURY, SUZUKI, HONDA MARINE A MOTORGUIDE prodáváme jak spalovací lodní motory, tak elektromotory. Veškeré motory, které naleznete v naší nabídce, plní emisní předpisy pro prodej v Evropě. K motoru rovněž můžete využít zázemí našeho profesionálního servisu. O Váš motor bude tedy jak před sezónou, tak po ní patřičně postaráno!

Pokud si nějaký lodní motor vyberete dole z nabídky, kontaktujte nás, pomůžeme Vám s konkrétním modelem a podáme detailnější informace nebo si motor můžete přímo objednat v našem e-shopu či telefonicky.

Provádíme rovněž garanční servis motorů značek MERCURY, SUZUKI a HONDA, MOTORGUIDE.

Od prvního dne závěsné motory MERCURY překračují průmyslové standardy a očekávání spotřebitelů z hlediska výkonu, spotřeby paliva. 

Lodní motory HONDA MARINE - to je vynikající kvalita, nízká spotřeba paliva, minimální hlučnost a kultivovaný chod. Špičková ochrana proti korozi a komplex ochran zajišťují dlouhou životnost motoru.

SUZUKI je zárukou všeho, co potřebujete. Kvalitní závěsné motory, které nabízí široký výběr možnosti a zcela ideální poměr výkonu a hmotnosti.

Efektivní ekologické řešení prvotřídní kvality od MOTORGUIDE! Příďové motory, záložní motory aj.

Máte-li v oblasti prodeje a servisu lodí a lodních motorů dotaz či nějakou nezodpovězenou otázkou, kontaktujte nás!