.


Prodej lodí


Lodě nás baví - máme zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme a s výběrem lodi vám rádi poradíme. Jsme si vědomi, že koupě nové lodi není každodenní záležitostí a podle toho také ke koupi přistupujeme a snažíme se co nejvíce porozumět vašemu přání. Naše společnost má výhradní obchodní zastoupení pro prodej lodí německého výrobce BAVARIA YACHTS a finského výrobce lodí BELLA BOATS v České republice. V naší nabídce nesmí chybět dnes velmi oblíbené nafukovací čluny pod naší značkou KWS Adventure a Allroundmarin, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a především velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Pro rybáře jsou připraveny nepotopitelné a odolné hliníkové lodě značky LUGAFO či značky MARINE.

Jsme specialistou na vodní nádrž Lipno a okolí! Poradíme Vám vhodné plavidlo a motorizaci a zajistíme veškerou montáž, transport a "papírování".

Jaké značky zastupujeme?

KLADEME DŮRAZ NA KVALITU, JÍZDNÍ VLASTNOSTI A ŽIVOTNOST.

Lodě této loděnice patří mezi jedny z nejznámějších a nejprodávanějších lodí na světě. Plavba s Bavarií je zážitek!

Nafukovací čluny Allroundmarin

Čluny vyznačující se spolehlivostí ukrajinské výroby vhodné díky své odolnosti i do extrémních podmínek. Vhodné jak pro rekreaci, tak pro profesionální využití.

Navrženy tak, aby posílily důvěru kapitána a zlepšily pohodlí cestujících! Inovativní řešení s bezpečnou a dynamickou manipulací.

Bytelné čluny, veslice, pramice určené pro rekreaci a rybaření, vyznačující se bezpečností, snadnou ovladatelností a stabilitou. Bezúdržbové, nepotopitelné, velmi snadno manipulovatelné s dlouhou životností. 

Máte zájem o naše produkty či služby?


Máte v hlavě jinou vysněnou značku či typ člunu? Nevadí, povězte nám více a my se pokusíme pro Vás najít ideální řešení!